Rozvrhy hodin

 

 

Plavecký rozvrh:

 

.

Třída  I.     (1.r., 2.r.)

Třídní učitelka : Mgr. Marie Hlavatá

Asistent pedagoga : Mgr. Růžena Majerová

 

PO ČJ

Hlavatá

M

Hlavatá

Prv

Hlavatá

ČJ

Hlavatá

ŠD

12.30 – 13.00

Nováková

ÚT TV

Nováková

TV

Nováková

HV

Dvořáková

M

Hlavatá

ČJ2

Hlavatá

ŠD

12.30 – 15.20

Nováková

ST ČJ

Hlavatá

M

Hlavatá

ČJ

Hlavatá

VV

Hlavatá

ŠD

12.30 – 13.00

Nováková

ČT ČJ

Hlavatá

M

Hlavatá

Kroulíková

VV

Hlavatá

ČJ

Hlavatá

ŠD

12.30 – 13.00

Nováková

ČJ

Hlavatá

M

Hlavatá

Prv

Hlavatá

ČJ

Hlavatá

ŠD

12.30 – 13.00

Nováková

 

.

Třída  II.     (3.r.)

Třídní učitelka : Mgr. Eliška Dvořáková

Asistent pedagoga : Jiří Macoun : 1.- 4.hod

PO ŠD

6:50-7:50

Nováková

ČJ

Dvořáková

ČJ

Dvořáková

M

Dvořáková

ČJ

Dvořáková

INF

Dvořáková

ŠD

13.00 – 15.20

Nováková

ÚT ŠD

6:50-7:50

Nováková

TV

Dvořáková

TV

Dvořáková

M

Dvořáková

HV

Dvořáková

Pražáková

ČJ

Dvořáková

Angličtina

13.15 – 14.15 Dvořáková

ST ŠD

6:50-7:50

Nováková

AJ

Kroulíková

ČJ

Dvořáková

AJ

Kroulíková

M

Dvořáková

Prv

Dvořáková

ŠD

13.00 – 15.20

Nováková

ČT ŠD

6:50-7:50

Nováková

AJ

Kroulíková

M

Dvořáková

Kroulíková

VV

Hlavatá

ČJ

Dvořáková

ŠD

13.00 – 15.20

Nováková

ŠD

6:50-7:50

Nováková

ČJ

Dvořáková

M

Dvořáková

Prv

Nováková

ČJ

Dvořáková

ČJ

Dvořáková

ŠD

13.00 – 15.20

Nováková

Rozvrh platný po dobu kurzu bruslení:

 

.

Třída  III.     (4.r., 5.r.)

Třídní učitelka : Mgr. Jitka Pražáková

Asistent pedagoga : MgA Pavla Tichá

 

PO ČJ

Pražáková

M

Pražáková

Prv

Nováková

AJ

Fikejsová

ČJ

Pražáková

ÚT TV

Dvořáková

TV

Dvořáková

HV

Dvořáková

Pražáková

M

Pražáková

ČJ

Pražáková

Ateliéry

13:00-14.30

Tichá

ST ČJ

Pražáková

M

Pražáková

Prv

Nováková

Prv

Nováková

ČJ

Pražáková

Náboženství

13:45-14:30

P. M. Koutský

ČT AJ/5

Fikejsová

AJ

Fikejsová

M

Pražáková

Nováková

VV

Tichá

AJ/4

Fikejsová

ZUŠ

12.30-16.30

Dašková

ČJ

Pražáková

M

Pražáková

ČJ

Dvořáková

ČJ

Dvořáková

ČJ

Dvořáková